Zespół

Michał Passon

radca prawny

w kancelarii zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawem farmaceutycznym, prawem wyrobów medycznych, prawem własności intelektualnej oraz prawem konkurencji

Michał zajmuje się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz podmiotów działających na rynku farmaceutycznym. Przygotowuje opinie, opracowuje zagadnienia, w tym również w zakresie wymogów regulacyjnych i informacyjnych.

Posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi, w tym również z zakresu prawa autorskiego i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Jest autorem publikacji naukowych oraz laureatem (drużynowo) I ogólnopolskiego turnieju arbitrażowego dla aplikantów radcowskich organizowanego przez Krajową Izbę Radców Prawnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując między innymi w kancelariach specjalizujących się w bieżącej obsłudze gospodarczej przedsiębiorców, w tym w zakresie prawa farmaceutycznego, prawa własności intelektualnej oraz prawa konkurencji. Pełnił również funkcję prawnika in-house w spółkach z branży FMCG.

Absolwent prawa oraz studiów podyplomowych z prawa własności intelektualnej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Języki: polski, angielski.

email: m.passon@kclegal.eu

cofnij