O nas

"Katarzyna Czyżewska zasługuje na uznanie nie tylko ze względu na dokładność, zaangażowanie i profesjonalne podejście, ale przede wszystkim za kierowanie się w swojej pracy i w relacjach z klientami najwyższymi standardami etycznymi."

"Krzysztof posiada wybitną znajomość prawa autorskiego i zawsze ma indywidualne i wysoce profesjonalne podejście, które gwarantuje, że każda umowa i negocjacje są realizowane skutecznie."

"Opierając się na naszym doświadczeniu we współpracy z Kancelarią, możemy polecić ją jako partnera zapewniającego usługi prawne na profesjonalnym poziomie."

"Historia mojej współpracy z Krzysztofem Czyżewskim sięga początków naszej znajomości. Jest on jednym z dwóch najlepszych prawników w swojej branży. Praca w branży kreatywnej wiąże sie z wysokim ryzykiem, lecz na wsparcie Krzysztofa można liczyć zarówno w dobrych, jak i trudniejszych momentach."

"Szczegółowy zakres usług prawnych Kancelarii Czyżewscy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta z nastawieniem na znalezienie optymalnych propozycji kompleksowego podejścia do konkretnych kwestii prawnych i współpracy – jest to dla nas niezwykle cenne."

"Świadczone przez kancelarię usługi opierają się na pracy całego zespołu prawników, ich rzetelnej wiedzy merytorycznej, doskonałych umiejętnościach i zaangażowaniu we wdrażanie powierzonych spraw."

"Chociaż zajmujemy się dość wąskim działem farmacji, jakim jest produkcja i dystrybucja radiofarmaceutyków - zawsze otrzymujemy opinie prawne na bardzo wysokim poziomie."

"Krzysztof Czyżewski reprezentuje nas we wszystkich negocjacjach biznesowych i realizacji kontraktów z największymi stacjami telewizyjnymi i dystrybutorami filmowymi."

"Pracownicy kancelarii Czyżewscy chętnie pomagają i są zawsze do dyspozycji, więc na rozwiązanie problemu nigdy nie musimy długo czekać. Ponadto mają rozległą wiedzę na temat polskiej opieki zdrowotnej w wielu aspektach (przetargi, refundacja, finansowanie)."

"Jestem przekonana, że działania kancelarii Czyżewscy przyczyniły się do poprawy relacji między uczestnikami rynku audiowizualnego w Polsce."

"Jestem zadowolony z usług oferowanych przez kancelarię Czyżewscy, ponieważ dają mi one pełen komfort w prowadzeniu naszej działalności. Wszystkie zalecenia są poparte dokładnymi analizami prawnymi i rzetelne."

"Krzysztof Czyżewski ma wyjątkową cechę – zamiast mówić "nie da się tego zrobić" czy "to jest zabronione", szuka rozwiązań, nawet w przypadku najtrudniejszych problemów i najczęściej je odnajduje."

"Katarzyna Czyżewska jest ekspertem w dziedzinie prawa w Polsce, w pełni rozumie punkt widzenia swoich klientów oraz obowiązujące ich ograniczenia."

"Pracownicy kancelarii są w pełni oddani swojej pracy i dbają o jakość świadczonych usług. Wszystkie działania są oparte na dokładnej analizie, są wykonywane na czas, a oferowane rozwiązania są kompleksowe i zaplanowane tak, aby chronić interesy naszej firmy."

"Krzysztof Czyżewski, z którym współpracujemy od lat, zawsze chętnie pomaga, przewiduje przyszłe problemy i służy dobrą radą."

"Współpracujemy z Katarzyną Czyżewską od wielu lat i wiemy, że priorytetem jest dla niej zawsze najskuteczniejsze rozwiązanie dla interesów jej klienta."

"Pracownicy kancelarii zawsze dążą do znalezienia rozwiązań dopasowanych do naszych potrzeb, prezentując postawę zorientowaną na klienta."

"Katarzyna Czyżewska posiada wiedzę nie tylko na temat szeroko rozumianego prawa farmaceutycznego, ale całej branży jako takiej, co znacząco poprawia jakość udzielanych porad."

"Poziom współpracy szacuję na 12 w 10-stopniowej skali."

"Prawnicy znają branżę, stale się szkolą, znają najnowsze zmiany i trendy obowiązujące w prawie. Firma jest bardziej skoncentrowana na potrzebach i możliwościach klientów niż inne kancelarie prawne."

"Kancelaria Czyżewscy pomaga nam przy tworzeniu kontraktów produkcyjnych, umów ze nadawcami telewizyjnymi i innych sprawach związanych z prowadzeniem naszej działalności."

"Współpracujemy od 2010 roku. Nigdy nie byłem rozczarowany z tej współpracy, zawsze mogłem liczyć na profesjonalną poradę prawną."

"Jako agencja reklamowa potrzebujemy otwartego, kreatywnego i skoncentrowanego na rozwiązaniu partnera prawnego z ponadprzeciętną wiedzą fachową w zakresie prawa własności intelektualnej, zrozumienia mechanizmów marketingu i biznesu komercyjnego oraz będącego w stanie sformułować zalecenia dotyczące jakości pod presją czasu. Krzysztof Czyżewski i jego zespół to nasze rozwiązanie."

"Kancelaria należy do moich ulubionych – wysoka jakość obsługi połączona z wysoką jakością porad; co więcej są stale do naszej dyspozycji."

"Bardzo lubię z nimi pracować, sprawiają, że czujesz się bezpiecznie. Są pragmatyczni i zawsze szukają najlepszego rozwiązania."

"Katarzyna Czyżewska jest wybitna, posiada ogromną wiedzą o rynku. Potrafi doradzać w o wiele szerszym zakresie niż tylko prawnie i posiada pełny ogląd rynku farmaceutycznego."

"Zwarty zespół wyraźnie skupiający się na obsłudze klientów z rynku filmowego, TV, muzycznego i wydawniczego. Aktywnie reprezentujący powodów jak i pozwanych w sprawach dotyczących prawa autorskiego, reklamy wprowadzającej w błąd, tajemnicy przedsiębiorstwa lub renomy."

"Potrafią przekuć swoją wiedzę w praktyczne, dostosowane do sytuacji rozwiązania. Są szybcy, doskonale zarządzają klientem i reagują natychmiast. Są bardzo dokładni."

"Katarzyna Czyżewska jest wybitna, posiada ogromną wiedzą o rynku. Potrafi doradzać w o wiele szerszym zakresie niż tylko prawnie i posiada pełny ogląd rynku farmaceutycznego."

"Porady Krzysztofa Czyżewskiego zawsze trafiają w punkt i są praktyczne, a nie pełne prawniczego żargonu."

"Kancelaria Czyżewscy jest popularnym wyborem wśród klientów z branży medialnej, wydawniczej i farmaceutycznej."

"Kancelaria Czyżewscy przedstawia konkretne rozwiązania przy doradztwie w zakresie koprodukcji filmowych, rozwoju nowych aplikacji i usług internetowych."

"Znakomity zespół kancelarii ma proaktywne podejście i zapewnia konkretne i celne porady. Katarzyna Czyżewska jest bardzo skuteczna, a Krzysztof Czyżewski to kompetentny profesjonalista."

"Kancelaria do każdego problemu podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze szukając najlepszego rozwiązania."

"Niezwykle cenna pomoc zarówno w codziennych czynnościach, jak i bardziej złożonych tematach. Doskonała znajomość branży. Dyspozycyjność i elastyczność w organizacji pracy. I doskonała komunikacja dotycząca fakturowania."

"Zespół kancelarii Czyżewscy jest pomocny i doświadczony, a porady prawne cenne, oparte na bardzo dobrej znajomości polskiego rynku life sciences i prawa. Prezentuje modelowe podejście do klientów, zawsze są otwarci na modyfikację oferty w razie potrzeby i zapewnienie wymaganego wsparcia na czas".

"Doskonała wiedza z zakresu prawa farmaceutycznego i life sciences. Bardzo międzynarodowe podejście, responsywne, wysokiej jakości doradztwo i obsługa klienta."

"Katarzyna Czyżewska jest zdecydowanym liderem w swojej dziedzinie. Bardzo przyjemna we współpracy. Zapewnia doskonałe doradztwo dostosowane do potrzeb klienta."

"Wszyscy prawnicy z tej kancelarii, z którymi miałem kontakt, a w szczególności adwokat Krzysztof Czyżewski, są bardzo kompetentni, posiadają kompleksową i doskonałą wiedzę z zakresu prawa autorskiego, w szczególności prawa autorskiego do utworów audiowizualnych".

"Krzysztof Czyżewski jest bardzo kompetentny, rzetelny, uprzejmy. Proponuje rozwiązania uwzględniające konkretną sytuację i potrzeby klienta. Są one bardzo skuteczne. Jeśli chodzi o obsługę klienta, kancelaria Czyżewscy zawsze robi wszystko na czas, co jest szczególnie cenne, gdyż czasami potrzebujemy bardzo szybkiej reakcji. Jego znajomość języka angielskiego jest znakomita, więc bez problemu on (i jego zespół) może świadczyć usługi w języku angielskim (udział w rozmowach wideo, pisanie listów)".

"Pracuję wyłącznie z Krzysztofem Czyżewskim. Nie marnuje mojego czasu. Zapewnia wgląd w branżę. Osobiście uważam, że łatwo się z nim pracuje – bardziej przypomina intelektualistę niż prawnika."

"Kancelarię wyróżnia: wysoki stopień specjalizacji połączony z szerokimi kompetencjami, ścisła współpraca z rynkiem audiowizualnym (z organizacjami, producentami i freelancerami); zaufanie klientów."

"Twarzą firmy jest Krzysztof Czyżewski – osoba znana i bardzo szanowana w branży filmowej. Nie jest to kolejna anonimowa kancelaria prawnicza, ale instytucja, której ufa środowisko audiowizualne w Polsce”.

„Wszyscy prawnicy z tej praktyki, z którymi miałem kontakt, w szczególności adwokat Krzysztof Czyżewski, są bardzo kompetentni, posiadają kompleksową i doskonałą wiedzę z zakresu prawa autorskiego, w szczególności prawa autorskiego do utworów audiowizualnych."

"Krzysztof Czyżewski jest bardzo kompetentny, rzetelny, uprzejmy. Proponuje rozwiązania, które uwzględniają specyficzną sytuację i potrzeby klienta oraz są bardzo skuteczne."

cofnij