Zespół

Maciej Huzior

Maciej Huzior

adwokat

specjalizuje się w zagadnieniach prawnych dotyczących szeroko rozumianego rynku zdrowia; doradza w zagadnieniach regulacyjnych, prawa pracy oraz prawa spółek handlowych.

W kancelarii doradza podmiotom leczniczym w zakresie odpowiedzialności związanej z udzielonymi świadczeniami zdrowotnymi, jak również spełniania wymogów regulacyjnych i informacyjnych względem pacjentów.

Ponadto zajmuje się ochroną dobrego imienia podmiotów gospodarczych w internecie, sporządza, opiniuje i negocjuje umowy stosowane w obrocie gospodarczym, w tym dystrybucyjne, pośrednictwa i o świadczenie usług. Reprezentuje Klientów w procesach sądowych, cywilnych i karnych. Pomaga także w prowadzeniu sporów na etapie pozasądowym.

Maciej jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również studia podyplomowe LL.M. z zakresu międzynarodowego prawa gospodarczego na University of Florida w Stanach Zjednoczonych oraz studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Maciej posiada uprawnienia adwokata w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, w stanie Nowy Jork.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce i w Stanach Zjednoczonych, w dużych kancelariach międzynarodowych, jak również w mniejszych organizacjach krajowych, w tym prowadząc indywidualną praktykę adwokacką. Prowadził wykłady i szkolenia z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

języki: polski, angielski

email: m.huzior@kclegal.eu

cofnij