aktualności/Kariera

uścisk ręki
żarówka
pioro

Rekrutacja na stanowisko prawnika

Poszukujemy kandydatów
do działu Prawa Farmaceutycznego na stanowisko

Aplikant / młodszy prawnik

Od kandydata oczekujemy:

  • zainteresowania prawem farmaceutycznym oraz prawem zamówień publicznych w szczególności w sektorze farmaceutycznym; wcześniejsze doświadczenie w tej dziedzinie będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

  • umiejętności logicznego myślenia oraz efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce

  • umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów z branży farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej i pokrewnych

  • doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych

  • monitorowanie zmian legislacyjnych i orzecznictwa

  • aktywny udział w rozwoju praktyki

Oferujemy:

  • pracę w kancelarii butikowej, specjalistycznej, rekomendowanej w licznych rankingach krajowych i zagranicznych

  • miejsce w młodym, ambitnym zespole

  • współpracę przy ciekawych projektach dla renomowanych klientów

  • udział w projektach szkoleniowych i publikacjach prowadzonych przez kancelarię

  • możliwość korzystania z benefitów pracowniczych

Osoby zainteresowane zachęcamy do kierowania CV na adres rekrutacja@kclegal.eu.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć tutaj.

cofnij

Jeśli chcesz pracować w naszej kancelarii, a obecnie nie prowadzimy rekrutacji na konkretne stanowisko,
możesz niezależnie wysłać nam swoje CV na adres: rekrutacja@kclegal.eu,
zaznaczając obszar prawa, leżący w kręgu Twoich zainteresowań.
Oferty pracy na konkretne stanowiska publikujemy na naszej stronie internetowej oraz na profilu firmy na LinkedIn.

Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.